Race Electrix

Race Electrix 1.1.5

Wyścigi typu Slot Car w telefonie

Race Electrix to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów wyposażonych w technologię Java. W grze ścigają się samochodziki elektryczne poruszające się w szczelinie prowadzącej. Jeśli chcesz spróbować tej zabawy znanej jako Slot Car, pobierz i wypróbuj Race Electrix. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Wyścigi typu Slot Car
 • Edytor torów
 • Oryginalny pomysł

Wady

 • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Race Electrix to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów wyposażonych w technologię Java. W grze ścigają się samochodziki elektryczne poruszające się w szczelinie prowadzącej. Jeśli chcesz spróbować tej zabawy znanej jako Slot Car, pobierz i wypróbuj Race Electrix.

Slot Car to ciekawa odmiana modelarstwa, mało jeszcze popularna w Polsce. Polega ona na organizowaniu wyścigów, na specjalnych, często zajmujących całe pomieszczenie, torach. W takich właśnie zawodach możemy wziąć udział w telefonie, dzięki grze zręcznościowej Race Electrix.

Aby pokierować elektrycznym modelem samochodu należy wybrać drużynę oraz określić ile przeciwników będzie z nami startowało. Możemy wybrać tor lub własnoręcznie go zaprojektować, przy pomocy wbudowanego edytora. Wyścig robi dobre wrażenia. Mimo jazdy po szczelinie prowadzącej można jednak wypaść z toru, kluczową sprawą jest kontrola nad prędkością.

Darmowe wyścigi Race Electrix to okazja, by wziąć udział w sporcie znanym jako Slot Car. Wyścigi elektrycznych modeli mogą okazać się bardzo emocjonujące, nawet w telefonie Java.

Race Electrix

Download

Race Electrix 1.1.5

Opinie użytkowników o Race Electrix

 • mateusz40

  według mateusz40

  "Zalety i wady prze ze mnie wykryte"

  Szybka gra skoncentrowana również na dobrym lecz ograniczonym edytorze który pozwala nam na stworzenie własnych mapek..   Więcej.