Race Electrix

Race Electrix 1.1.5

Wyścigi typu Slot Car w telefonie

Zalety

  • Wyścigi typu Slot Car
  • Edytor torów
  • Oryginalny pomysł

Wady

  • Nie wykryto

Bardzo dobry
8

Race Electrix to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów wyposażonych w technologię Java. W grze ścigają się samochodziki elektryczne poruszające się w szczelinie prowadzącej. Jeśli chcesz spróbować tej zabawy znanej jako Slot Car, pobierz i wypróbuj Race Electrix.

Slot Car to ciekawa odmiana modelarstwa, mało jeszcze popularna w Polsce. Polega ona na organizowaniu wyścigów, na specjalnych, często zajmujących całe pomieszczenie, torach. W takich właśnie zawodach możemy wziąć udział w telefonie, dzięki grze zręcznościowej Race Electrix.

Aby pokierować elektrycznym modelem samochodu należy wybrać drużynę oraz określić ile przeciwników będzie z nami startowało. Możemy wybrać tor lub własnoręcznie go zaprojektować, przy pomocy wbudowanego edytora. Wyścig robi dobre wrażenia. Mimo jazdy po szczelinie prowadzącej można jednak wypaść z toru, kluczową sprawą jest kontrola nad prędkością.

Darmowe wyścigi Race Electrix to okazja, by wziąć udział w sporcie znanym jako Slot Car. Wyścigi elektrycznych modeli mogą okazać się bardzo emocjonujące, nawet w telefonie Java.

Najczęściej pobierane Sportowe na java

Więcej
Race Electrix

Download

Race Electrix 1.1.5

Opinie użytkowników o Race Electrix

  • według Anonymous

    Zalety i wady prze ze mnie wykryte.
    Szybka gra skoncentrowana również na dobrym lecz ograniczonym edytorze który...   Więcej